AKCE na rigidní vinylové podlahy od 780 Kč/m² s DPH
Jihlavská 44 Brno, Bosonohy
Po-Čt: 13:00-17:00 | Pá: 12:00-15:00
Akce 20% SLEVA na dveře z CPL laminátu

Prodej podlah Brno

Podlahy, které vydrží

Podlaha je důležitou součástí vašeho domova, která vám při správném výběru a pečlivé pokládce vydrží desítky let. V naší brněnské vzorkové prodejně si můžete naživo prohlédnout podlahy od rakouského výrobce Tilo GmBH, které jsou nejen krásné na pohled, ale především vysoce odolné.

Ať už sháníte populární vinylovou podlahu, moderní linoleum nebo nedáte dopustit na krásu a vůni tradičních dřevěných či parketových plovoucích podlah, Tilo GmBH vás nezklame.

Dále u nás najdete podlahové krytiny značky Rigid, které jsou díky své kvalitě, vzhledu a snadnosti údržby skutečným favoritem moderních interiérů. Podlahy Ridig jsou vyrobeny z materiálu SPC, který je vysoce voděodolný a otěruvzdorný, a hodí se tak do koupelen, kuchyní i vstupních hal.
Přinášíme Vám nabídku vysoce kvalitních podlah tradiční značky TILO. Podlahy TILO jsou synonymem nekompromisní kvality. Výrobce, rakouská firma TILO GmbH, vyrábí podlahy již více než 60 let. Svoji produkci dnes vyváží do celého světa. TILO vyrábí přírodní podlahy ze dřeva i moderní, odolné podlahy z vinylu.

Dřevěné podlahy jsou charakteristické použitím nejkvalitnějších materiálů, precizností výroby a použitím zdravotně nezávadných lepidel a laků. Díky vysokým nárokům na materiály i výrobu jsou dřevěné podlahy TILO opravdu krásné, svým designem podtrhnou a vyzdvihnou i ty nejobyčejnější interiéry a potěší i nejnáročnější zákazníky. Přírodní podlahy TILO nejsou v žádném případě ošizeny na materiálu. V konstrukci podlahových dílců je silná vrstva kvalitního dřeva, takže podlaha netrpí neduhy podlah s tenkou vrchní vrstvou. Díky robustnosti konstrukce získáte opravdu trvanlivou přírodní podlahu s perspektivou možných oprav a renovací bez nutnosti výměny.

Vinylové podlahy se vyrábí z PVC (polyvinylchlorid). Vinyl je jeden z nejmodernějších a nejflexibilnějších materiálů. Pořízením vinylové podlahy TILO získáte podlahu s extrémně dlouhou životností. Tyto podlahy se nejčastěji používají pro veřejné prostory (školy, úřady), místnosti s velkým provozem (kanceláře, provozovny, hotely, penziony) i místa s vysokými nároky na hygienu, zdravotní nezávadnost a snadný úklid a čištění (nemocnice, lékařské ordinace).

Abychom byli schopni realizovat podlahy i v členitých prostorách, obsahuje naše nabídka veškerý doplňkový sortiment. Soklové lišty, soklové hrany, schody, přechodové lišty, lepidla, materiál pro údržbu a čistící přípravky.
Třívrstvé podlahy
Dominatní surovinou tilo dřevěných podlah je evropský dub.
V rozmanité nabídce lze nalézt "čisté" třídění bez suků ale také velmi rustikální hrubě kartáčované provedení. Dub je jednou z mála dřevin, která tuto výrobní rozanitost umožňuje.
Přírodní podlahy
Dýhované dřevěné podlahy na HDF desce s korkovým kročejovým útlumem.
Všude tam, kde je třeba pracovat s nízkou konstrukční tlošťkou (8,5mm).
Design podlahy
Pod názvem DESIGN se u tilo-podlah skrývá vinylová kolekce.
Největší část nabídky pokrývá plovoucí konstrukce na HDF desce s integrovanou korkovou podložkou.
Současný vinylový povrch je díky novým technologiím synchronně embosovaný, takže se opět přiblížil vzhledu přírodních materiálů.
Soklové lišty
Ke každé naší podlaze nabízíme identickou soklovou nebo chcete-li obvodovou lištu. Pro dosažení optické dokonalosti doporučujeme i sadu bílých vysokých lišt, které sjednotí podlahu a dveřní obložkovou zárubeň do harmonického celku.
Schody
Ke každé podlaze nabízíme identický schodový systém ve stejné šarži jako je podlaha. Výroba tohoto systému je zakázková, přímo na míru vašim potřebám a představám.
Prodáváme podlahy značek RIGID a TILO

Parkety

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec sollicitudin molestie malesuada.

Příroda

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec sollicitudin molestie malesuada.

Design

Vinyl

Schody

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec sollicitudin molestie malesuada.

Soklové lišty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec sollicitudin molestie malesuada.
© 2024 Dveře Čunda | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
cross